Filharmonia-dla-Dzieci

zaprasza na świąteczne
Koncerty dla Dzieci i Rodziców

Górale ! Koncerty dla Dzieci !
04 grudnia ( Sobota) 2021
g.13.00, g.15.00, g.17.00
SALA : HOTEL SOFITEL VICTORIA
ul.Królewska 11 Warszawa

Pastorałki i piosenki, cudne granie i śpiewanie, piękne stroje i niezwykłe instrumenty! Gajdy (to prawie jak dudy), fujarki, okaryny, skrzypce, heligonka, kontrabas i trombita (1,5m) fujara sałaska i róg pasterski ! Nie możemy się doczekać!!

Wypełnimy salę muzyką po brzegi, a radość ze słuchania tej muzyki- gwarantowana. Zapraszamy 🙂!

KAPELA GÓRALSKA Z ISTEBNEJ – ZAGRA DLA DZIECI 🙂

Zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną znakomitą kapelę z Istebnej, której Górale to zdobywcy licznych nagród na góralskich festiwalach i przeglądach!! ale także wspaniali pedagodzy uczący dzieci sztuki góralskiej gry na instrumentach 🙂

Zapraszamy Górali i ich zachwycającą kulturę, aby Dzieci mogły pobyć, doświadczyć blisko, zobaczyć – inaczej i bardziej osobiście niż “w restauracji w Zakopanem” 🙂 Dzieci poznają cudowną muzykę ale też ludzi, którzy grają od dziecka, grają inaczej niż artyści klasyczni. Dla tych Górali muzyka, gwara, strój, to Część Życia tak naturalna i ważna jak jedzenie i spanie. Muzyka dla nich nie jest dodatkiem do życia, wychowują się w tej kulturze, uczą się do dziadków i rodziców, z pokolenia na pokolenie. Będzie można po koncercie porozmawiać z Góralami, zapytać o coś i zrobić sobie śliczne zdjęcie 🙂

PRZYJEDZIE WESOŁY MIKOŁAJ ! 🙂

Pod koniec koncertu przyjedzie też Wesoły Mikołaj! pssst🤫  Nie mówmy Dzieciom- zrobimy im niespodziankę!😊

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

BILETY

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów

Koszt biletu 49 zł
Zamówienie należy przesłać na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
podając datę i godzinę wybranego koncertu.

Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym:)

ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA.

SALA: HOTEL SOFITEL VICTORIA Królewska 11,Warszawa

BIURO WIDZA
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji ! 🙂
warszawa-bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 9-17, Sob 9-14 )

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. W czasie jesiennym dbajmy nawzajem o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękujemy !
Bilety można odsprzedać na grupie na FB : https://www.facebook.com/groups/738698863294549

JAK DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO: ograniczamy liczbę słuchaczy zgodnie z limitami abyście mogli czuć więcej przestrzeni, wszędzie dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, obsługa stosuje maseczki i rękawiczki jednorazowe, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie (jak krzesła i poduszki), pracowników obowiązuje oświadczenie o stanie zdrowia i braku kontaktu z chorymi, pracownicy są w pełni zaszczepieni, zapewniamy wielkie wysokie sale dla Waszego bezpieczeństwa, na bieżąco wprowadzamy obowiązujące przepisy.