zaprasza na

07 LISTOPADA 2021
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00
Hotel Bristol Warszawa

Dla Dzieci zagra znakomity, najlepszy w Polsce i jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie
kwartetów saksofonowych – THE WHOOP GROUP.
Możliwość usłyszenia takiego składu, jego nadzwyczajnego brzmienia, spotkanie z artystami, którzy oprócz znakomitej gry są paczką młodych wesołych przyjaciół, oraz nadzwyczajność sytuacji kiedy ten zespół gra dla Dzieci sprawia, że musicie tam być !

Na 4 saksofony umieją zagrać niemal wszystko. Zwyciężyli we wszystkich konkursach, w których brali udział. Zdobyli m.in. Nagrodę Główną F.N.A.P.E.C Musiques d’Ensemble w Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Paryżu, oraz I Nagrodę i Tytuł Mistrzów w Międzynarodowym Turnieju Kameralnym w Bydgoszczy.

„THE WHOOP GROUP “

To czterej niezwykle kreatywni wirtuozi saksofonu, którzy razem na scenie tworzą niebezpieczną broń muzyczną o potężnej sile rażenia” mówi o nich sam A.P Kaczmarek, laureat OSCARA. 🙂

Będą też oczywiście zabawy muzyczne 🙂

Będziemy ćwiczyć uszka, poznawać klasyków, poznawać saksofony, pląsać przy jazzowych standardach! Pięknie zapraszamy na niezwykły muzyczny program! 🙂

i

Obsługuje Państwa BIURO WIDZA, które służy pomocą, odpowie na Państwa pytania, może przełożyć Rezerwację – jest obsługą dla Państwa komfortu 🙂
tel 737-169-961, e-mail: warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

BILETY

koszt biletu na ten koncert: 50zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet.
Zamówienie prosimy przesłać na mailem na adres: Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym:)

Będziemy wdzięczni za informację czy są Państwo zaszczepieni – ma to obecnie wpływ na liczbę uczestników koncertów 🙂 /informacja w pełni dobrowolna i z życzliwości, Dziękujemy:)/

ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA.

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. W czasie jesiennym dbajmy nawzajem o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękujemy !

SALA: HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul .Krakowskie Przedmieście 42/44
Wejściem głównym, następnie schodami po prawej stronie na pierwsze piętro. Szatnia przy sali koncertowej. Przez wzgląd na zabytkową architekturę hotelu nie ma wjazdu windą. (Ważne dla osób z utrudnieniami w poruszaniu- jeśli jest taka konieczność obsługa hotelu pomoże wjechać windą dla pracowników, zlokalizowana w innej części budynku)

JAK DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO: ograniczamy liczbę słuchaczy zgodnie z limitami abyście mogli czuć więcej przestrzeni, wszędzie dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, obsługa stosuje maseczki i rękawiczki jednorazowe, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie (jak krzesła i poduszki), pracowników obowiązuje oświadczenie o stanie zdrowia i braku kontaktu z chorymi, pracownicy są w pełni zaszczepieni, zapewniamy wielkie wysokie sale dla Waszego bezpieczeństwa, na bieżąco wprowadzamy obowiązujące przepisy.