Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol saksofony i gitary 1 marca

SAKSOFONY I GITARY !
Standardy i klasyka , wiedza i zabawa !
Niezwykłe instrumenty i niezwykli artyści !
– Koncerty dla Dzieci w Hotelu Bristol-

1 marca 2020, Niedziela
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00 – wyprzedane!

29 lutego 2020, sobota
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00  – wyprzedane!

4 saksofony, gitara basowa, gitara elektryczna i gitary akustyczne, oraz kontrabas- grać będą dla Dzieci. Usłyszymy kultowe melodie m.in. Astora Piazzolli, Henryego Manciniego, Louisa Armstronga, Stinga, Sinatry, Szostakowicza czy Montiego. Będzie arcyciekawie, bo Dzieci nie tylko osłuchają się z klasyką muzyki rozrywkowej, ale też poznają oddzielnie każdy z zaproszonych saksofonów. Nauczymy się rozpoznawać znane melodie, odkryjemy rolę basu w muzyce i zajrzymy do instrumentów. Piękna muzyka i nowe muzyczne odkrycia wypełnią tego dnia Hotel Bristol w Warszawie.
To będzie fantastyczne muzyczne spotkanie.

W programie koncertu między innymi:
/treść archiwalna ukryta/

zamówienie należy przesłać na mailem na adres:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
(otrzymają Państwo wszystkie dalsze informacje w mailu zwrotnym)
Pomocą służy Biuro obsługi widza 737-169-961

SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44
Zapraszamy wejściem głównym, następnie z hallu głównego schodami po prawej stronie na 1 piętro.

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Filharmonia dla Dzieci to już ponad 100 koncertów, które odwiedziło 20 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta Dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.
Przyjdź i poczuj to co my.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać Dzieci muzyką, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Zaprzyjaźniamy Dzieci z wielka sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej radość, inspirację i piękno.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog.  Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych. Twórca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, statuetką Kryształowa Kobyłka za zasługi dla kultury, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i matematyki. /Anna Szarek/ Artysta i pedagog z zamiłowania.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

ZAPRASZAMY NA :
funpage: Filharmonia dla Dzieci – Hotel Bristol Warszawa,

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki.

Szanowni Państwo, prosimy, uczcie Dzieci ciszy podczas prezentowanych 2-minutowych utworów. To znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką, po prostu przyzwyczajajmy je powolutku. Wiemy, ze każde dziecko jest inne, że część dzieci przychodzi pierwszy raz i nawet Rodzice nie wiedzą jak się Dziecko odnajdzie w nowej rzeczywistości – jednak reakcje na zachowania dzieci powinny być dość szybkie. Najważniejsze zasady ogólne to: Płaczącego maluszka uspokajamy poza salą. Ograniczamy jedzenie i picie do niezbędnego minimum, choć rozumiemy, ze maluch czasem musi i już :), (my też kochamy dzieci :). Pomagamy dzieciom skupiać się na muzyce i tym co dzieje się na koncercie przez wskazywanie różnych ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękujemy za Waszą współpracę, owoce będą piękne.