Szanowni Państwo , Drodzy Melomani,

Początek marca 2020r. rozpoczął serię odwołań wszystkich koncertów Filharmonii dla Dzieci w wyniku pandemii Covid19. Czas to był zaskakujący, burzliwy, niepewny.
Z żalem, lękiem o przyszłość, ale przede wszystkim z troską o bezpieczeństwo Państwa, Waszych bliskich, naszego zespołu, obsługi naszych sal koncertowych- odwołaliśmy blisko 60 koncertów.

Do wszystkich posiadających bilety rozesłaliśmy dwukrotnie maile o odwołaniach i możliwościach zwrotu. Zwroty odsyłamy od 2 marca, dziś pragniemy poinformować, iż
termin zwrotów niewykorzystanych biletów mija z dniem 30 czerwca 2020r. Informacje o sposobie zwrotu zamieszczamy poniżej.

Przedłużający się stan epidemii sprawia, iż sytuacja staje się dla nas coraz bardziej uciążliwa. Dlatego do tych z Państwa, którzy mogą nas wesprzeć, kierujemy gorącą prośbę o gest dobrej woli i wsparcia w postaci niezwracania zakupionych biletów. Przekazanie ich w całości lub w części jako darowizny będzie dla nas wymierną pomocą, ale też bezcennym znakiem Państwa zrozumienia i solidarności z Filharmonią dla Dzieci, za co gorąco będziemy wdzięczni.

Aby okazać wdzięczność za ten tak ważny dla nas gest, stworzymy dla Państwa Złotą Listę Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci. Osoby z tej listy – aż do końca roku 2021- będą informowane o nowych koncertach 24h przed wszystkimi innymi publicznymi informacjami, aby to właśnie dla Was nigdy nie zabrakło biletów na nasze wydarzenia.

WAŻNE: Każda nasza sala koncertowa ma odrębną Złotą Listę Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci. Wynika to z różnych terminów i treści koncertów, oraz oczywiście z odmiennego, często odległego położenia geograficznego. Dlatego zaproszenia do Słuchaczy różnych sal koncertowych kierujemy odrębnie. Jest zatem: Złota Lista Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci w Hotelu Bristol w Warszawie, Złota Lista Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci w Krakowie, Złota Lista Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci w Zielonce.
Państwa adres mailowy dopisano do Złotej Listy miejsca, z którego biletów dokonali Państwo darowizny.

Gorąco dziękuję za Państwa oczekiwanie na koncerty, wsparcie i tyle wyrazów sympatii, które wciąż napływają. Trzymamy się i czekamy.

Z życzeniami zdrowia i radości
Anna Szarek, dyrektor Filharmonii dla Dzieci

Biuro obsługi widza służy pomocą:
? warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
? bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
☎️ 737-169-961 (pon- pt 9-17)

ZASADY ZWROTÓW:
ZASADY ZWROTÓW / DAROWIZN – do 30 czerwca 2020r
Prosimy o podanie nr rezerwacji
oraz dnia i godziny koncertu.

1. DAROWIZNA/PRZEKAZANIE  Dla tych z Państwa którzy zechcą nas wesprzeć: uprzejmie prosimy o mail z informacją że bilety przekazują Państwo na cele kulturalne w formie darowizny, lub po prostu o niewystępowanie o zwrot Mail: warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl lub bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl 

W podziękowaniu za darowiznę: Stworzymy dla Państwa Złotą Listę Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci i będziemy informować Państwa o nowych wydarzeniach 24h przed podaniem ich do publicznej wiadomości, aż do końca roku 2021. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

2. ZWROT Celem otrzymania zwrotu za bilety na odwołany koncert wystarczy do 30 czerwca 2020r. przesłać mail do biura:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl   lub
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl