Gitary Sierpien Filharmonia dla Dzieci Bristol

Drodzy Słuchacze,

Zgodnie z obietnicą, dziękując Państwu za wsparcie, rozesłaliśmy przedpremierową informację na mailowe adresy ze ZŁOTEJ LISTY PRZYJACIÓŁ FILHARMONII DLA DZIECI w Warszawskim Hotelu Bristol.

NOWE KONCERTY FILHARMONII DLA DZIECI – zostaną ogłoszone na naszym Facebooku i na tej stronie internetowej już 7 VII. Na KONCERTY OTWARCIA NOWEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO możemy zaprosić jedynie 60-80 os / koncert – zgodnie z obecnymi wytycznymi MKiDN.

Zatem zapraszamy więc na koncerty w bardzo elitarnym gronie.
Mamy nadzieje – Do zobaczenia wreszcie ! 🙂

Czym jest Złota Lista..
To lista adresów mailowych osób, które w tym zaskakującym i trudnym dla nas czasie pandemii okazały nam wsparcie w postaci przekazanych darowizn na rzecz Filharmonii dla Dzieci. Informowaliśmy naszych słuchaczy mailowo o takiej możliwości, rozesłaliśmy także do wszystkich Darczyńców podziękowanie z ważnymi informacjami, które pozwolą dokonać odpisu darowizny od dochodu.

Adresaci ze Złotej Listy Przyjaciół otrzymują informacje o nowych koncertach na 24h przed podaniem ich do publicznej wiadomości.

WAŻNE: Każda nasza sala koncertowa ma odrębna Złotą Listę Przyjaciół Filharmonii dla Dzieci. Wynika to z różnych terminów i treści koncertów, oraz oczywiście z odmiennego, często odległego położenia geograficznego. Dlatego zaproszenia do Słuchaczy różnych sal koncertowych kierujemy odrębnie.
Państwa adres mailowy dopisano do Złotej Listy miejsca, z którego biletów dokonali Państwo darowizny.

Wspierającym nas – raz jeszcze OGROMNIE dziękujemy. To był czas szokujący dla nas. Nastał  nagle i zatrzymał nasz pędzący pociąg do kultury w miejscu w jednej chwili. Państwa wsparcie było dla nas bardzo bardzo ważne.
Dziękujemy z serca

Filharmonia dla Dzieci
biuro obsługi widza tel 737-169-961 (pon – pt 9-17)

warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl