KONCERTY WYPRZEDANE – zdobądź bilety na grupie Facebook: @GRUPA FILHARMONIA DLA DZIECI WARSZAWA

UWAGA! DODATKOWE KONCERTY !!
Z powodu wyprzedania koncertów 15.10 dla Dzieci 2-8, OGŁOSILIŚMY DODATKOWE KONCERTY w Sobotę 14.10 g.15 i g.17 dla Dzieci 2-10. Bilety są już w sklepie! 🙂

Tym razem będzie mnóstwo cudownej , najlepszej fortepianowej muzyki, ale też – inżynierskie odkrycia, by pobudzić dziecięcą kreatywność na wszystkich polach. Będziemy jak wielki Leonardo da Vinci – poznawać sztukę a wraz z nią sprawdzimy… jak to działa ! 🙂 Dzieci zobaczą WNĘTRZNOŚCI FORTEPIANU! Przywieziemy mechanizmy !


Dzieci poznają też Fortepian Disklavier Yamaha – to jeden z najbardziej rozwiniętych technologicznie instrumentów świata. To akustyczny niemal 2,5m fortepian, który dzięki aplikacjom posiada umiejętność grania muzyki bez pianisty i ..sam naciska klawisze. Jego wizyta w sali koncertowej to zawsze NADZWYCZAJNE DOZNANIE!

Zaprzyjaźnimy Dzieci z muzyką fortepianową i pozwolimy im odkryć niesamowite tajniki tych instrumentów! To będzie zupełnie Fantastyczne spotkanie z fortepianami! Dla Dzieci i Rodziców!
Warto dodać, że te koncerty są NIEPOWTARZALNE ♥, tym różnią się od wielu innych oraz od teatrzyków! 🙂

W programie m.in:
♥ Pokażemy Dzieciom różne fortepiany!
♥ Zagra magiczny Disklavier Yamaha* ! – To WIELKA GRATKA! 🙂
♥ Przywieziemy mechanizm, zdemontujemy części, zajrzymy do środka! – będziemy odkrywcami!
♥ Będzie różnorodna najlepsza muzyka i dużo edukacji przez zabawę! 🙂
♥ Nauczymy Dzieci odróżniać Chopina od Mozarta (!)
♥ Będą radosne zabawy i muzyczne zgadywanki :)!

dowiedz się więcej… 🙂

KONCERTY DODATKOWE SOBOTA 14.10:
g.15 Rodzicie i Dzieci 2-10
g.17 Rodzicie i Dzieci 2-10

KONCERTY NIEDZIELA:
g.11 Rodzicie i Dzieci 2-8 – WYPRZEDANE!
g.13 Rodzicie i Dzieci 2-8 – WYPRZEDANE!
g.15 Rodzicie i Dzieci 4-12 – ostatnie 30 bil !
g.17 Rodzice i Starszaki 4-12:) ostatnie 70 bil !

*

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, dzieci, dla dzieci, koncerty, koncert, muzyka, atrakcje, wydarzenia, tuba, instrument, gitara, pianino, lekcje pianina, co i gdzie w warszawie, kulturalna warszawa