Filharmonia dla dzieci Hotel Bristol Warszawa Górale i Mikołaj dla Dzieci
górale i mikolaj w filharmonii dla dzieci

ŚWIĄTECZNE KONCERTY Z GÓRALAMI !!!
i najweselszym Mikołajem pod Słońcem! 

Będą wspaniałe głosy, góralskie instrumenty, kolędy, poznawanie góralskiej kultury i niespodzianki! Wśród instrumentów: trombita, heligonka, róg pasterski, skrzypce, kontrabas, okarynki, fleciki, no i ta cudowna GÓRALSKA MUZYKA !!! Przyjedzie tez nasz ULUBIONY FANTASTYCZNY NIEZWYKLE UTALENTOWANY MIKOŁAJ i… będzie się działo :))!!! Dzieci go uwielbiają – nie będą chciały wypuścić go z sali! 🙂
Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. W sprawie młodszych słuchaczy prosimy o tel do Biura Obsługi Widza /737-169-961/
MISJA
Misją Filharmonii dla Dzieci jest odkrywanie znakomitej muzyki i sztuki, budzenie potencjału, poszerzanie horyzontów, kształtowanie indywidualnych gustów, ale też nawyków koncertowego obycia i savoir-vivre. Pokoncertowe spotkania z artystami i próbowanie instrumentów- musieliśmy chwilowo odłożyć z wiadomych racji na lepsze czasy, na które czekamy z utęsknieniem 🙂

BEZPIECZEŃSTWO
Szanowni Słuchacze, czuwamy na bieżąco nad zasadami bezpieczeństwa i przepisami dla organizatorów kultury. Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania- odpowiemy, wszystko wiemy na ten temat, wystarczy zadzwonić do biura:)
Informujemy, iż liczba słuchaczy jest znacznie ograniczona, a sala zapewnia duże odległości między uczestnikami. Obowiązują tak jak dotychczas: maseczki, oświadczenie o stanie zdrowia, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m – który nie dotyczy Rodzin. Informujemy także, iż działamy zgodnie z surowym reżimem sanitarnym, spełnia on wymogi dla wydarzeń kulturalnych w czerwonej strefie.
Uczestnictwo w koncertach oznacza akceptację Regulaminu

HOTEL BRISTOL
to legendarne miejsce na mapie Polski, pamiętające bale arystokracji i występy najlepszych polskich artystów. Śpiewał tu Kiepura, malował tu Kossak – Zapraszamy do odwiedzenia tego cudownego miejsca ! Sala jest na 1 piętrze. Concierge wskazuje drogę. Przez wzgląd na zabytkową architekturę Hotelu Bristol – informujemy iż nie ma dostępu do windy. Szatnia dostępna jest w Salonie Moniuszko przy sali koncertowej. Sala koncertowa otwarta dla widzów 20 min przed koncertem.

GODZINY KONCERTÓW  11.00, 13.00, 15.00, 17.00
MIEJSCE:  SALA BALOWA CHOPIN – HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44 , wejście główne.

BILETY:
Bilety zamawiamy wysyłając e-mail na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi. Wszyscy uczestnicy muszą posiadać bilet.
Biuro Obsługi Widza jest do Państwa dyspozycji:
tel 737-169-961 (pon-pt 9-17)
Z ZASAD SAVOIR – VIVRE… 🙂
Podstawą kodeksu savoir-vivre jest szacunek dla innych osób, stąd także u nas ta złota zasada:) Kiedy dzieciątko płacze lub jest niespokojne- prosimy o opuszczenie sali i poprawę jego samopoczucia poza salą. Z dwóch ważnych powodów:
1. każde dziecko jest inne, każdy dzień jest inny… Czasem Maluch może posiedzieć i skupić się, a czasem nie- wiecie to Państwo doskonale… Nie chcemy by dzieci były przymuszane, za żadne skarby nie chcemy- by koncerty kojarzyły im się z płaczem czy trudnościami. Niech dorastają każde we własnym tempie. Dlatego -jeśli jest potrzeba- wychodzimy i tam pomagamy dziecku poczuć się lepiej (siusiu, piciu, spacerek, rozmowa:)
2. zależy nam na komforcie słuchania dla innych osób.
Wyjście z sali jest wspaniałym rozwiązaniem- wyrazem troski o komfort naszego dziecka i innych słuchaczy 🙂 Drzwi sali są otwarte na oścież, w sąsiednim salonie Moniuszko są przygotowane fotele dla Państwa- muzyki nie stracicie 🙂 Dziękujemy za współpracę !
JAK ZADBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO:
– Zapewnimy urządzenia do dezynfekcji rąk
– Pracownicy obsługi widza będą wyposażeni w środki ochrony (przyłbice oraz rękawiczki jednorazowe)
– Osoby sprzątające będą wyposażone w środki ochrony i dezynfekcji
– Na sali rozmieścimy oczyszczacze powietrza eliminujące wirusy i bakterie
– Ograniczyliśmy liczbę widzów aby mogli Państwo rodzinnie usiąść w większych odległościach
– Artyści i personel złożą obowiązkowe oświadczenie o stanie zdrowia
– Zachowamy wszelkie aktualne w czasie koncertów wytyczne bezpieczeństwa
Do zobaczenia!!!! 🙂