27 / Październik / Niedziela

Filharmonia dla Dzieci- HOTEL BRISTOL koncerty dla dzieci Warszawa by Anna Szarek

Niedziela 27 Października
HOTEL BRISTOL WARSZAWA
SALA BALOWA

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44  

Szanowni Państwo,
Filharmonia dla Dzieci powstała jesienią 2017r i do tej pory jej koncerty odwiedziło 10 tys. słuchaczy.
W Październiku zapraszamy na najpiękniejsze koncerty dla dzieci do Hotelu Bristol w Warszawie.
Muzyka jest oceanem rozwoju dla Dzieci, źródłem zachwytów, radości i zabawy. Jest naszą misją tworzenie dla Dzieci przestrzeni na indywidualne kształtowanie gustów i przygotowywanie do przyjemności swobodnego poruszania się po sztuce świata, co uważamy za niezwykle ważny element dobrego wykształcenia.
Szukając miejsca, w które rozwijało by poczucie estetyki naszych małych słuchaczy wybrałam dla Państwa i Dzieci jedno z moich ulubionych miejsc nie tylko w Warszawie ale też w Europie.  Filharmonia dla Dzieci na ul.Krakowskie Przedmieście to nie tylko muzyka, ale też cudowna architektura, obecność znakomitej sztuki  i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie. Bardzo się cieszę, że spotkamy się w miejscu, które uwielbiam.

Anna Szarek - Dyrektor Filharmonii dla Dzieci

Koncerty :
g.11.00  ,  g.13.00  ,  g.15.00

PROGRAM ARTYSTYCZNY:
W październiku Filharmonia dla Dzieci zaprasza na perkusyjne popisy. Świat rytmów to podstawa muzyki, ale zadziwi Państwa jak wiele jest cudownych melodycznych i barwowych możliwości w instrumentach zwanych perkusyjnymi. Sprowadzimy mnóstwo instrumentów trudno dostępnych, bądź w ogóle nie dostępnych szerokiej widowni. Do moich ukochanych należą Marimba, której drewniane sztabki brzmią jak wspomnienie wyprawy do Afryki, oraz Wibrafon - jego dźwięk brzmi jakby był muzycznym obrazem kosmosu i niekończącej się przestrzeni.
Dzieci poznają też ogromne instrumenty orkiestrowe, ważne i niezwykle efektowne, a jednak - przez swój rozmiar - ustawiane zawsze za orkiestrą. Zobaczymy Gran Cassę (czyli wielki bęben, w którym zmieściło by się czworo dzieci), Kotły (czyli wielkie strojone bębny bez których nie istaniałyby najlepsze dzieła symfoniczne świata), talerze, ksylofon, dzwony rurowe, zestaw perkusyjny, cajon oraz przeszkadzajki i ...mnóóóstwo różnorodnych pałeczek od których także bardzo zależy efekt dźwiękowy ostateczny.
Do wszystkich instrumentów można będzie po koncercie podejść i zobaczyć jak to jest  samemu stworzyć wielki  dudniący dźwięk, który brzmi jak burza... Wrażenie uderzenia w Gran Cassę jest spektakularne:)
Zapraszamy na niezapomniane chwile ! Do zobaczenia !

Koncerty 27.10.2019:
g.11.00,
 g.13.00 ,  g.15.00 

BILETY: 29zł, dzieci do roczku bezpłatnie
miejsca nie są numerowane
Rezerwacje: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl, tel 737-169-961

SALA BALOWA HOTELU BRISTOL ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
Dojście do sali będzie oznaczone, wskazywać je będą również pracownicy Hotelu jak i nasi pracownicy.
Uwaga! Szanowni słuchacze koncertów Filharmonia dla Dzieci - Pałac w Wialanowie, prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę konta bankowego. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo oczywiście w mailu potwierdzającym rezerwację . 

z ukłonami
Obsługa Koncertów