Filharmonia dla Dzieci- HOTEL BRISTOL koncerty dla dzieci Warszawa by Anna SzarekSzanowni Państwo,
Filharmonia dla Dzieci powstała jesienią 2017r i do tej pory jej koncerty odwiedziło 10 tys. słuchaczy.
W Październiku zapraszamy na najpiękniejsze koncerty dla dzieci do Hotelu Bristol w Warszawie.
Muzyka jest oceanem rozwoju dla Dzieci, źródłem zachwytów, radości i zabawy. Jest naszą misją tworzenie dla Dzieci przestrzeni na indywidualne kształtowanie gustów i przygotowywanie do przyjemności swobodnego poruszania się po sztuce świata, co uważamy za niezwykle ważny element dobrego wykształcenia.
Szukając miejsca, w które rozwijało by poczucie estetyki naszych małych słuchaczy wybrałam dla Państwa i Dzieci jedno z moich ulubionych miejsc nie tylko w Warszawie ale też w Europie.  Filharmonia dla Dzieci na ul.Krakowskie Przedmieście to nie tylko muzyka, ale też cudowna architektura, obecność znakomitej sztuki  i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie. Bardzo się cieszę, że spotkamy się w miejscu, które uwielbiam.

Anna Szarek – Dyrektor Filharmonii dla Dzieci

Perkusyjne super koncerty dla Dzieci

Koncerty 27.10.2019, Niedziela
g.11.00,
 g.13.00g.15.00, g.17.00

PROGRAM ARTYSTYCZNY:
W październiku Filharmonia dla Dzieci zaprasza na perkusyjne popisy. Świat rytmów to podstawa muzyki, ale zadziwi Państwa jak wiele jest cudownych melodycznych i barwowych możliwości w instrumentach zwanych perkusyjnymi. Sprowadzimy mnóstwo instrumentów trudno dostępnych, bądź w ogóle nie dostępnych szerokiej widowni. Do moich ukochanych należą Marimba, której drewniane sztabki brzmią jak wspomnienie wyprawy do Afryki, oraz Wibrafon – jego dźwięk brzmi jakby był muzycznym obrazem kosmosu i niekończącej się przestrzeni.
Dzieci poznają też ogromne instrumenty orkiestrowe, ważne i niezwykle efektowne, a jednak – przez swój rozmiar – ustawiane zawsze za orkiestrą. Zobaczymy Gran Cassę (czyli wielki bęben, w którym zmieściło by się czworo dzieci), Kotły (czyli wielkie strojone bębny bez których nie istniały by najlepsze dzieła symfoniczne świata), talerze, ksylofon, dzwony rurowe, zestaw perkusyjny, cajon oraz przeszkadzajki i …mnóóóstwo różnorodnych pałeczek od których także bardzo zależy efekt dźwiękowy ostateczny.
Do wszystkich instrumentów można będzie po koncercie podejść i zobaczyć jak to jest  samemu stworzyć wielki  dudniący dźwięk, który brzmi jak burza… Wrażenie uderzenia w Gran Cassę jest spektakularne:)
Zapraszamy na niezapomniane chwile ! Do zobaczenia !

Rezerwacje: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl, tel 737-169-961

SALA BALOWA HOTELU BRISTOL
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
Historyczna architektura Hotelu Bristol sprawia, iż do Sali Balowej na pierwszym piętrze nie ma wjazdu windą. Dlatego zalecamy nie zabieranie na koncert wózków dziecięcych, dziękujemy.
SZATNIA dla słuchaczy koncertów znajduje się bezpośrednio przy sali balowej , na pierwszym piętrze, w salonie Moniuszko.
Zapraszamy wejściem głównym Hotelu Bristol.
Aby wejść do Sali Balowej należy z hallu głównego skierować się  schodami  po prawej stronie na pierwsze piętro.
Dla osób niepełnosprawnych możliwy jest transport windą techniczną – prosimy zgłosić taką potrzebę obsłudze hotelu. Winda ta znajduje się w innej części budynku (od ul.Karowej).

z ukłonami
Obsługa Koncertów

Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol Filharmonia dla Dzieci by Anna SzarekFilharmonia dla Dzieci - perkusyjny