Filharmonia dla Dzieci Krakow Grand Hotel

Lubimy miejsca magiczne. Dlatego zapraszamy Dzieci i Państwa do artystycznie legendarnych wnętrz, a 15 marca zainaugurujemy Filharmonię dla Dzieci w Sali Balowej Grand Hotelu w Krakowie!

Dzieci poznają 4 saksofony, gitary elektryczne, gitary akustyczne, kontrabas i mnóstwo pięknej muzyki- w programie klasyka i najpiękniejsze standardy. Bawimy się, zgadujemy, słuchamy, odkrywamy niezwykłości w muzyce, uczymy się koncertowej ogłady, ale także otwartości i swobody w kontakcie ze znakomitą sztuką. Jest dużo muzycznych odkryć i zabawy. Wszystkie dzieci otrzymają do domu książeczki koncertowe z ciekawostkami i zadankami, a po koncercie- każdy może spróbować zagrać:)
No i można wybrać się na słynne lody różane do Grand Cafe- tuż obok sali koncertowej:) a potem na piękny spacer i bieganie po Krakowskim Rynku ! 🙂

Przeczytaj więcej:  https://filharmoniadladzieci.pl/saksofony-i-gitary-klasyka-i-najpiekniejsze-standardy-jazzowe-dla-dzieci-w-sali-balowej-hotelu-grand-w-krakowie/

Zapraszamy także na Facebook, oto nasz funpage :
https://www.facebook.com/FilharmoniaDlaDzieciKrakow/  gdzie często pojawiają się nowinki, ogłoszenia, ciekawostki i zapowiedzi przedpremierowe.
Wydarzenie : Filharmonia dla Dzieci Krakow – Grand Hotel

BILETY : aby zamówić bilety należy wysłać e-mail na adres:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
wszystkie informacje otrzymają Państwo w mailu zwrotnym. Na maile odpowiadamy w kolejności wpłynięcia, zwykle tego samego dnia. Pomocą służy Biuro Obsługi Widza tel 737-169-961 pon-pt 9-17)

Pięknie się kłaniamy,
Obsługa widza Filharmonii dla Dzieci 🙂

Filharmonia dla Dzieci Krakow