MOZART DLA DZIECI – KONCERTY 20-21 MARCA PRZESUNIĘTE
NA 15-17 MAJA !

Szanowni Państwo,
W trosce o dobro Państwa i Dzieci, z przykrością informujemy, iż jesteśmy zmuszeni PRZESUNĄĆ KONCERTY FILHARMONII DLA DZIECI , które miały odbyć się w dniach 20-21 marca w Zielonce, na NOWE TERMINY : 15  i  17 maja.  
Czynimy to ze względu na naszą politykę związaną z rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa w Europie, która nakazuje daleko posunięte środki ostrożności w obecnej sytuacji. Sytuacja w Polsce jest dynamiczna i może zmienić się w ciągu najbliższych dni, a bezpieczeństwo naszych gości: Rodziców, Dzieci, Artystów, jak i naszego zespołu – stawiamy na pierwszym miejscu.
Mam nadzieję na Państwa udział w majowych koncertach, oraz że ciepły piękny maj pozwoli nam cieszyć się  spotkaniem i muzyką.Poniżej zamieszczamy informacje o zachowaniu rezerwacji, bądź zwrocie biletów.
Pragnę jeszcze dodać, że do wakacji odbędą się tylko te koncerty majowe oraz czerwcowe.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Anna SzarekDyrektor Filharmonii
INFORMACJE:

KONCERTY SZKOLNE i przedszkolne –  15 maja, Piątek g. 9.30,  11.30  -HOTEL U PIETRZAKÓW ZIELONKA
KONCERTY RODZINNE -17 maja , Niedziela , g 13.00 i g.15.00 (do Państwa wyboru zgodnie z terminem potwierdzeń) – SALA SŁONECZNA POLANA UL.BRZECHWY 5 KOBYŁKA
sala Słoneczna jest mniejsza, koncerty będą w mniejszym gronie i dlatego będą 2.

CO MOGĄ PAŃSTWO ZROBIĆ:
 SZKOŁY I PRZEDSZKOLA
1. Jeśli odpowiada Państwu nowa data (godziny bez zmian) – zachowamy waszą rezerwację.
2. Jeśli NIE ODPOWIADA Państwu nowy termin – do dnia 18 marca mogą Państwo dokonać zwrotu – prosimy w tym celu o mail do biura : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl , dokonamy zwrotu wpłaty. Bilety zwrócone- trafią do oczekujących w kolejce widzów.
3. Bilety nie zgłoszone do zwrotu – z dniem 18.03.2020 będą uznane za zaakceptowane i będą do odbioru przed koncertem.
 RODZICE, KONCERTY RODZINNE
1. Jeśli odpowiada Państwu nowa data- PROSIMY POTWIERDZIĆ W BIURZE MAILEM WYBÓR GODZINY KONCERTU, zachowamy waszą rezerwację.
2. Jeśli NIE ODPOWIADA Państwu nowy termin – do dnia 18 marca mogą Państwo dokonać zwrotu – prosimy w tym celu o mail do biura : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl , dokonamy zwrotu wpłaty. Bilety zwrócone- trafią do oczekujących w kolejce widzów.
3. Bilety nie zgłoszone do zwrotu do dnia 18 marca – będą uznane za zaakceptowane i będą do odbioru przed koncertem.
Biuro obsługi widza służy pomocą:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
tel 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob.9-14)
oraz do grupy dla stałych słuchaczy