ogłoszenie z dnia 5 marca 2020:

Szanowni Państwo
W obliczu najnowszych informacji, w odpowiedzi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wirusa grypy w Europie zdecydowaliśmy o przesunięciu Inauguracji Filharmonii dla Dzieci w Krakowie
na dzień 26 kwietnia (Niedziela).
 
Jednocześnie informujemy, że sala Grand Hotelu, godziny koncertów, obsada znakomitych artystów, oraz program artystyczny- są potwierdzone i nie ulegną zmianie, gdyż nasza decyzja spotkała się ze wsparciem zarówno ze strony Hotelu  jak i Artystów, jesteśmy wdzięczni.
 
Kierując się nie lękiem, lecz poczuciem odpowiedzialności zdecydowaliśmy, by zachowywać daleko posunięte środki ostrożności w obecnej sytuacji. Była to dla nas decyzja trudna, ale jest przemyślana i słuszna. Bezpieczeństwo naszych gości: Rodziców, Dzieci, Artystów, a także naszego zespołu stawiamy na pierwszym miejscu, nie tylko w słowach.
Będąc organizacją powstałą z miłości do Dzieci, upowszechniającą piękno kultury i życia czujemy się szczególnie powołani do odpowiedzialności za Państwa dobro. Aby sztuka, muzyka i wszechobecne piękno docierały do nas niezmącone niepokojem – koncerty przenieśliśmy na koniec kwietnia,
bardzo liczymy na Państwa obecność:)?

z serdecznymi pozdrowieniami
Anna Szarek, dyrektor Filharmonii dla Dzieci

Prezes Zarządu – Fundacja Perła Baroku

Prezes Zarządu – AMA Sp. z o.o Amazing Music & Art

Dyrektor – Międzynarodowy Festiwal Perła Baroku – Koncerty Mistrzów

CO MOGĄ PAŃSTWO ZROBIĆ:
1. Jeśli ODPOWIADA Państwu nowy termin – pozostawimy Wasze rezerwacje (będzie nam miło gdy potwierdzicie, ale nie trzeba tego robić).
2. Jeśli NIE ODPOWIADA Państwu nowy termin- do 15.03.2020 mogą Państwo zwrócić bilety pisząc do biura (prosimy o nr Rezerwacji i godzinę): bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Zwrócimy Państwa wpłatę, a bilety trafią do oczekujących, których jest już ponad 100 osób, zatem kogoś ucieszą.
3. Bilety nie zgłoszone do zwrotu potraktujemy jak zaakceptowane z dniem 15.03.2020, będą do odbioru przed koncertem.

Przepraszamy za trudności, noszą one znamiona siły wyższej, a nasze decyzje wyniknęły jedynie z naszej postawy nastawionej na dobro drugiego człowieka i Państwa komfort.

Już nie możemy się doczekać cudownej muzyki tego koncertu, poszukiwania zwierząt w kontrabasie, zjawiskowo grającego saksofonisty i genialnego „Nothing else matters” na gitarze elektrycznej.
Muzyka, sztuka, radość, bliskość, słońce, zdrowie- Nothing else matters 🙂

>>Informacje o koncertach <<<

Zapraszamy na FunPage na Facebooku

Filharmonia dla Dzieci – Kraków GRAND HOTEL

oraz do grupy dla stałych słuchaczy

Filharmonia dla Dzieci Kraków

Mamy nadzieję- do zobaczenia, służymy pomocą
Biuro obsługi widza:
? bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
☎️ 737-169-961 (pon-pt 9-17, sob 9-14