Filharmonia_Dla_Dzieci_Wilanow_Vivaldi_4_Pory_Roku

koncerty rodzinne dla wszystkich, od 1 mies do 130 lat 🙂
sala: Pałac w Wilanowie – Oranżeria
Warszawa, ul.Kostki-Potockiego

Filharmonia dla Dzieci zaprasza na zakończenie sezonu!
ORANŻERIA PAŁACU KRÓLA JANA III W WILANOWIE

To nie są zwykłe koncerty, lecz spotkania z muzyką, sztuką, historią, zagadkami technicznymi, to wspólna zabawa rozwojowa przy najpiękniejszych melodiach przeróżnych gatunków muzyki, którymi koncerty są wypełnione.
Prezentowana jest muzyka bajkowa, filmowa, barokowa, klasyczna, jazz, musical – wyszukane, najładniejsze muzyczne perełki. Koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło dotąd ponad  20 tysięcy słuchaczy!

Zakończenie sezonu będzie programem wyjątkowym. Artyści wykonywać będą dla dzieci „Cztery Pory Roku” Antonia Vivaldiego!

Nadzwyczajni goście odwiedzą Filharmonię dla Dzieci. Solistą koncertów będzie znakomity skrzypek Piotr Gładki – dyrektor Wiener Solisten Orchester. Akompaniować mu w Porach Roku będzie zespół złożony z muzyków polskich i austriackich. Dzieci poznają i usłyszą m.in. wspaniałe włoskie skrzypce Testore z 1730 roku.

Bilety: biuro obsługi widza tel 737-169-961,
zamówienie należy przesłać mailem:  bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

BILET upoważnia do wstępu na teren Parku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Filharmonia-dla-dzieci-Palac-w-Wilanowie-2019-partnerzy-rgb

Filharmonia_dla_Dzieci_Pałac_w_Wilanowie