Zachwycimy dzieci światem amerykańskiej muzyki. Zaprzyjaźnimy ze sławnymi melodiami z musicali, z najpiękniejszymi wszech-znanymi standardami jazzowymi jak „What a Wonderful World”.
Będą piosenki, muzyka filmowa, zabawne melodie, pokazy instrumentów, edukacja i zgadywanki. Królować nam będą trąbki , puzony i fortepian. Wykonawcami będą znakomici uznani i nagradzani młodzi jazzmani !!

Brzmi fantastycznie, prawda…? 🙂

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:
INSTAGRAM

POP, JAZZ, BROADWAY, DISNEY! -to wszystko powstało W AMERYCE!! To wśród amerykańskich twórców znajdziemy Franka Sinatrę, Louisa Armstronga, Michaela Jacksona i Johna Williamsa! Poszukamy też klasyki, choć jej tam niewiele:)) i na chwilkę skręcimy na południe po.. sambę!

Koncert trwa godzinę zegarową. Jest wesoło, żywiołowo i jest mnóóóstwo fantastycznej muzyki, uśmiechów i edukacji. Czas bardzo szybko tu płynie!

Koncertowa atmosfera Filharmonii dla Dzieci pozwala dzieciom rosnąć z najlepszą kulturą za pan brat i wkraczać z uśmiechem w świat sztuki i koncertowy savoir vivre. 🙂

KONCERTY:
g.9:30 // g.11.00 // g.12:30

BIURO WIDZA-ZAMÓWIENIA:
napisz email na adres GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

tel do Biura Widza

737-169-961
(pon-pt 10-16)

*

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, dzieci, dla dzieci, koncerty, koncert, muzyka, atrakcje, wydarzenia, tuba, instrument, gitara, pianino, lekcje pianina, co i gdzie w warszawie, kulturalna warszawa