Filharmonia dla dzieci powiat wolominski grudzien- gorale i mikolaj!

fILHARMONIA DLA dZIECI-GORALE I MIKOLAJ-POWIAT WOLOMINSKI
Kto pamięta wspaniałe koncerty w 2019 r z Góralami- ten wie, jak może być FANTASTYCZNIE!
Zapraszamy na
ŚWIĄTECZNE KONCERTY Z GÓRALAMI !!!
i najweselszym Mikołajem pod Słońcem! 🙂
Będą wspaniałe głosy, góralskie instrumenty, kolędy, poznawanie góralskiej kultury i piękna góralska muzyka 🙂 ! Oraz oczywiście obrazkowe programy koncertowe !
Zapraszamy wszystkie dzieci. Prosimy pamiętać, że każdy uczestnik musi posiadać bilet. Gorąco prosimy, aby poważnie potraktować wspólne bezpieczeństwo – wszystkie dzieci powyżej 4 roku życia muszą posiadać maseczki. Prosimy Rodziców o dopilnowanie.
W razie zapomnienia – maseczki posiadać będzie także Biuro Widza.

INSTRUMENTY:
Trombita, róg pasterski, heligonka, okaryna, piszczałka, skrzypce, dzwonki wietrzne, przeszkadzajki, kontrabas i piękne głosy góralskie 🙂

MISJA :
Misją Filharmonii dla Dzieci jest wprowadzanie Dzieci świat wysokiej kultury i budzenie zachwytu nad skarbami, które można odkryć w sztuce. Poszerzamy horyzonty, kształtujemy wolne gusta i uczymy koncertowego savoir-vivre’u. W czasie epidemii nie prowadzimy po koncertach spotkań z artystami, które były naszą tradycją, nie można dotykać instrumentów, i nie jesteśmy tak blisko jak zwykle – ale czekamy na powrót tych cudownych czasów

TO DZIŚ WAŻNE :
Informujemy, iż liczba słuchaczy jest bardzo ograniczona, a sala widowiskowa w Centrum Kultury Fabryczka zapewnia duże odległości między uczestnikami. Działamy w reżimie sanitarnym odpowiednim dla czerwonej strefy: maseczki- dezynfekcja – duże odległości – wietrzenie – oczyszczacze powietrza – mało widzów. Łącznie realizujemy 86 punktów wytycznych dla organizatorów kultury- bywa to trudne, ale robimy to Was i dla nas wszystkich. Obowiązuje tak jak dotychczas -oświadczenie o stanie zdrowia.
Pamiętajmy: Kaszel i zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu. Czujesz się chory- zostań w domu!

Bilet zawsze można odsprzedać na grupie 🙂
BILETY:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail 🙂
Biuro Obsługi Widza służy pomocą:
☎️737-169-961 (pon-pt 9-17)
Sala: Sala widowiskowa Centrum Fabryczka ul. Orwida 20 Wołomin
Zadanie jest dofinansowane ze środków POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO
powiat wolomiński mecenas Filharmonii dla Dzieci
Sponsorem Filharmonii dla Dzieci w 2020r jest Firma Nuctech
Nuctech Sopnsor Filharmonii dla Dzieci
W imieniu własnym i słuchaczy – dziękujemy !!