Filharmonia dla Dzieci by Anna Szarek

Szanowni Państwo,
Filharmonia dla Dzieci powstała jesienią 2017r i do tej pory jej koncerty odwiedziło 10 tys. słuchaczy. W Listopadzie zapraszamy na kolejne koncerty dla dzieci do Hotelu Bristol w Warszawie, tym razem koncerty harf – instrumentów otoczonych magiczną aurą piękna i mocy.
Muzyka jest oceanem rozwoju dla Dzieci, źródłem zachwytów, radości i zabawy. Jest naszą misją tworzenie dla Dzieci przestrzeni na indywidualne kształtowanie gustów i przygotowywanie do przyjemności swobodnego poruszania się po sztuce świata, co uważamy za niezwykle ważny element dobrego wykształcenia.
Szukając miejsca, w które rozwijało by poczucie estetyki naszych małych słuchaczy wybrałam dla Państwa i Dzieci jedno z moich ulubionych miejsc nie tylko w Warszawie ale też w Europie.  Filharmonia dla Dzieci na ul.Krakowskie Przedmieście to nie tylko muzyka, ale też cudowna architektura, obecność znakomitej sztuki  i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie. Bardzo się cieszę, że spotkamy się w miejscu, które uwielbiam.

Anna Szarek – Dyrektor Filharmonii dla Dzieci

HARFA- królewski instrument, magiczny świat

Koncerty 23.11.2019, Sobota
g.11.00,
 g.13.00g.15.00, g.17.00

PROGRAM ARTYSTYCZNY:

Wielka Harfa Koncertowa, harfy celtyckie (Irlandia), opowieści o magicznej aurze instrumentu królów, czarodziejów, mędrców, przepiękna muzyka celtycka i romantyczna, oraz Różowa Pantera – to wszystko podczas koncertów 23 listopada w SALI BALOWEJ HOTELU BRISTOL WARSZAWA.

Harfa – instrument królów,  znana była już w starożytnych cywilizacjach Mezopotamii, Egiptu, Chin, Japonii, Indii, Persji… Instrument tak ważny, że pochowany z królami w Ur (Mezopotamia 5000-2500 p.n.e.), tak piękny, że ozdobiono nim ściany starożytnych grobowców królewskich w Dolinie Nilu. Towarzyszka psalmów Króla Dawida, a dla Irlandii – symbol wolności, tożsamości i mocy.

Zapraszamy dzieci po koncercie, by PODEJŚĆ, DOTKNĄĆ STRUN, SPRÓBOWAĆ ZAGRAĆ, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, albo umówić się na lekcję gry, gdyż uczniowie jednej z naszych artystek występują nawet na międzynarodowych konkursach.
/informacje o Artystkach zamieścimy wkrótce/.

O Filharmonii dla Dzieci:
Dotąd jej koncerty odwiedziło 10 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości.
Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i … matematyki.

polecamy:    Facebook / events

• BILET:  33zł, dzieci do roczku bezpłatnie
    miejsca nie są numerowane
    Rezerwacje: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl, tel 737-169-961
  • Osoby zainteresowane odkupieniem bądź wymianą biletów zapraszamy do grupy :
    Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa
  • SALA BALOWA HOTELU BRISTOL ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
    1. Zapraszamy wejściem głównym Hotelu Bristol.
    2. Aby wejść do Sali Balowej należy z hallu głównego skierować się  schodami  po prawej stronie na pierwsze piętro.
    3. SZATNIA dla słuchaczy koncertów znajduje się bezpośrednio przy sali balowej , na pierwszym piętrze, w salonie Moniuszko.
    4. Historyczna architektura Hotelu Bristol sprawia, iż do Sali Balowej nie ma wjazdu windą. Dlatego zalecamy nie zabieranie na koncert wózków dziecięcych, prosimy o pozostawienie ich np w bagażniku samochodu.  Dziękujemy.
    5. Dla osób niepełnosprawnych możliwy jest transport windą techniczną – prosimy zgłosić taką potrzebę obsłudze koncertu przy wejściu do Sali Balowej.

Uwaga! Szanowni słuchacze koncertów Filharmonia dla Dzieci – Pałac w Wilanowie, prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę konta bankowego. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo oczywiście w mailu potwierdzającym rezerwację .

z ukłonami
Obsługa Koncertów